SAP S/4HANA Cloud

Rosnące firmy działające na kilku rynkach lub w kilku branżach często mierzą się z tymi samymi problemami, co ich więksi konkurenci – jednak, rozwiązując je, mają zdecydowanie mniej zasobów do dyspozycji. To szczególnie problematyczne w czasach niepewności, gdy nawet najbardziej efektywne plany biznesowe muszą być zastępowane nowymi pomysłami z powodu zmienności rynkowej. Taka sytuacja nie musi jednak oznaczać zatrzymania rozwoju biznesu. Inteligentne systemy ERP oparte na SAP S/4HANA w modelu Public Cloud dzięki efektywności kosztowej umożliwiają tworzenie nowych modelów biznesowych, transformowanie procesów i położenie większego nacisku na zrównoważony rozwój. Wszystko to przy utrzymaniu elastyczności i możliwości sprawnego dostosowania strategii do aktualnej sytuacji rynkowej. A wydarzenia ostatnich lat nieustannie pokazują, że warto być przygotowanym na nawet najmniej prawdopodobne scenariusze…

Korzyści dla
klientów widoczne
od pierwszego kroku

Przyspieszenie realizacji zamówienia o 44%
Zredukowanie procesów rozliczeniowych o 50%
Zwiększenie produktywności pracowników o 75-80%
Przyspieszenie czasu kalkulacji systemów MRP o 85%
Zmniejszenie czasu trwania generowania sprawozdań o 90%
Utrzymanie identyfikowalności towarów w magazynach na poziomie 100%

Korzyści dla
klientów widoczne
od pierwszego
kroku

Przyspieszenie realizacji zamówienia o 44%
Zredukowanie procesów rozliczeniowych o 50%
Zwiększenie produktywności pracowników o 75-80%
Przyspieszenie czasu kalkulacji systemów MRP o 85%
Zmniejszenie czasu trwania generowania sprawozdań o 90%
Utrzymanie identyfikowalności towarów w magazynach na poziomie 100%

Poznaj inteligentny system ERP

Poznaj modułowy system ERP

Zaprojektowany na potrzeby każdego biznesu, napędzany przez sztuczną inteligencje oraz analitykę.

Rozwiń swój biznes

Wprowadzaj nowe strategie, transformuj procesy, rozwijaj swój biznes na wielu rynkach, dostosuj się do wymagań zrównoważonego rozwoju.

Odkryj automatyzację procesów

Automatyzacja procesów i spersonalizowane rekomendacje umożliwiają reagowanie na każdą sytuację rynkową.

Wsparcie i ochrona Twoich danych

Kompleksowe wsparcie w zapewnieniu zgodności z regulacjami prawnymi wraz z Ochroną Twoich danych.

Lepsza partycypacja z Public Cloud

Optymalizuj koszty utrzymania z modelem Public Cloud, pozwalającym na bezpieczną partycypację w chmurze publicznej.

Poznaj integrację modułów

Integracja modułów sprzedaży, produkcji czy łańcucha dostaw pozwalających systemowi ERP na równoległe rozwijanie się z Twoim biznesem.

Jak ERP w chmurze może się sprawdzić w Twojej branży

Ujednolicone procesy

Harmonizacja procesów w integracji z systemami klientów, standaryzacja planowania i zarządzania w biurach oraz zakładach na całym kontynencie. Dowiedz się, jak międzynarodowa firma uporządkowała swoje działania dzięki migracji do SAP S/4HANA Cloud.

Zobacz więcej >
Zrównoważony rozwój

Zwiększenie wydajności procesów finansowych i analitycznych, mniejsze zużycie zasobów, wdrażanie rekomendacji opartych na danych.

Zobacz więcej >
Wzmocnij biznes

Kompleksowe planowanie na różne scenariusze, uwzględniając trwające remonty i konstrukcje oraz przyszłe inwestycje, jak również konieczność wdrożenia bardziej zrównoważonej floty.

Zobacz więcej >

Poznaj lepiej inteligentny system ERP oparty na SAP S/4HANA w chmurze publicznej

Co mówią eksperci Axians?

Blog

Enterprise,Resource,Planning,Erp,Corporate,Company,Management,Business,Internet,Technology
Dlaczego ERP w chmurze jest kluczem do rozwoju biznesu w branży produkcyjnej?

Dane Aberdeen Strategy & Research pokazują, że w wielu najlepszych na rynku firmach kluczem do sukcesu w warunkach rynkowej niepewności była digitalizacja wspierana przez migrację do ERP w chmurze. Skąd wynika taka zależność?

Bez-nazwy-1
Rohrer: Dostawca usług przemysłowych wdrożył SAP S/4HANA Cloud

Grupa Rohrer, która zajmuje się dostarczaniem usług przemysłowych dla sektora naftowego i chemicznego, zakończyła proces migracji do SAP S/4HANA Cloud.

Chmura to coraz ważniejszy element budżetów IT

Jakie są trendy w wykorzystaniu chmury publicznej, które stały się istotne w 2022 i będą wciąż widoczne w nadchodzącym 2023 roku?

1
Dlaczego warto przenieść się do SAP S/4HANA Cloud?

Pięć czynników, które świadczą o tym, że Twoja organizacja powinna przenieść się do chmury publicznej jeszcze w tym roku.

2
Prawne aspekty chmury – negocjacje umowy korzystania z usług w modelu SaaS

Jak negocjować umowę dotyczącą oprogramowania dostępnego w modelu SaaS, którego architektura i dane będą zlokalizowane poza infrastrukturą IT organizacji?

Axians liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka Axians po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a Axians w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

Czy Twój biznes szuka sposobu na cyfryzację procesów i redukcję kosztów funkcjonowania? Sprawdź, jak inteligentny system ERP w chmurze publicznej może pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych.

SAP to jeden z czołowych dostawców na polskim rynku aplikacji biznesowych, który od początku swojego funkcjonowania w Polsce pozyskał ponad 1,5 tys. klientów oraz ponad 50 partnerów uczestniczących w sieci partnerskiej. Jako certyfikowany partner, S&T ma wieloletnie doświadczenie zarówno we wdrażaniu rozwiązań SAP, jak i projektowaniu do nich własnych aplikacji (Centralny Rejestr Umów, Jednolity Plik Kontrolny, Biała Lista Podatników, Kursy NBP, Czynny Podatek VAT etc.). S&T świadczy także usługi wsparcia technicznego dla produktów z rodziny SAP, w ramach których zapewnia płynne działanie poszczególnych komponentów oprogramowania oraz sprawne funkcjonowanie serwerów, sieci czy baz danych.