Rozwiązania IBM Cloud dla biznesu

Axians we współpracy z IBM proponuje Państwu kompleksowe rozwiązanie chmurowe IBM Cloud, zawierające rozwiązania infrastrukturalne, usługi i narzędzia dla twórców oprogramowania.

Poznaj produkty IBM Cloud
Kompleksowa platforma chmurowa obejmująca ponad 170 produktów i usług z zakresu danych, kontenerów, sztucznej inteligencji, internetu rzeczy i technologii blockchain.
Chmura
publiczna
Chmura prywatna
i hybrydowa
Dane i sztuczna
inteligencja
Usługi IBM
Cloud

Do naszych produktów należą między innymi:

Red Hat OpenShift
on IBM Cloud
Korzystaj z oprogramowania OpenShift w środowiskach publicznych i hybrydowych, by zyskać szybkość, skalowalność, niezawodność i zdolność do reagowania na sytuację rynkową
Zobacz >
Red Hat OpenShift on IBM Cloud korzysta z platformy IBM Cloud, dzięki czemu zyskujesz czas, aby móc skupić się na tworzeniu i obsłudze własnych aplikacji.
Infrastrukturą zajmuje się w tym czasie IBM, dostarczając Ci w pełni zarządzany i charakteryzujący się wysokim poziomem klaster OpenShift, od którego dzieli Cię tylko kliknięcie.
Chmura IBM dla
rozwiązań VMware
Przenoszenie obciążeń VMware do chmury nie powinno przyprawiać o ból głowy. Oczekuj od chmury więcej. Migracja i modernizacja obciążeń VMware jest teraz prostsza.
Zobacz >
Przenoś obciążenia VMware bez wprowadzania modyfikacji. Pokonaj ograniczenia wynikające z braku zasobów, konsolidacji kilku lokalnych centrów przetwarzania danych lub zwiększenia dostępnej mocy obliczeniowej.
Rozwiązanie zaprojektowane, by chronić i odtwarzać dane w razie awarii sprzętu lub oprogramowania, błędu użytkownika bądź ataku wymuszającego okup (ransomware).

Co wyróżnia ofertę IBM

Klasa
korporacyjna

Konstrukcja wzmocniona stosownie do potrzeb globalnych przedsiębiorstw

Lider w dziedzinie
bezpieczeństwa

Ufają nam przedsiębiorstwa najbardziej wyczulone na kwestie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami

Specjalistyczna wiedza
i doświadczenie

Prawie 15 lat doświadczenia we wdrażaniu technologii VMware na skalę globalną

Blog

1-2
Jak zabezpieczyć firmowe dane. Postaw na rozwiązanie, z którego korzystają giganci

Technologie chmurowe są coraz częściej stosowane w sektorze finansowym, a stoją za tym przede wszystkim takie korzyści, jak: skalowalność, elastyczność i bezpieczeństwo rozwiązań cloudowych.

2-1
Kosztowne przestoje? Z tym narzędziem nie będą problemem w twojej firmie

Pandemia Covid-19 spowodowała niespotykane dotąd obciążenia sieci telefonicznych oraz internetowych. Wartość rynku e-commerce przebiła najśmielsze prognozy sprzed czasów wirusa

3-1
Systemy ERP w firmie. Dlaczego postawić na chmurę?

Systemy ERP ułatwiają planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Od tego zresztą pochodzi ich nazwa, bo ERP to skrót od Enterprise Resource Planning.

Masz pytania? Umów się na spotkanie.