Rozwiązania VMware – co zyskujesz?

Wykorzystaj moc wirtualizacji. Rozwiń cyfrową przestrzeń do pracy zdalnej. Zbuduj nowoczesną sieć i odpowiednio zabezpiecz infrastrukturę. Zyskaj bezpieczne oprogramowanie do urządzeń na których pracują Twoi pracownicy.

Co zyskujesz z rozwiązaniami VMware dla biznesu?

SZYBSZE I INNOWACYJNE
PRZEJŚCIE DO CHMURY

Klienci dostają możliwość uruchamiania, łączenia i ochrony wszystkich aplikacji oraz zarządzania nimi w dowolnej chmurze, co pozwala obniżyć koszty i szybciej wprowadzać innowacje.

NOWOCZESNE ZABEZPIECZENIA I TRANSFORMACJĘ SIECI

Ochrona danych wrażliwych jest dla nas priorytetem. Zapewniamy wszechobecną, bezpieczną i kompleksową łączność aplikacji i danych, gdziekolwiek się znajdują.

WSPARCIE DLA CYFROWEJ ORGANIZACJI

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe funkcje zarządzania i zabezpieczenia dla wszystkich aplikacji potrzebnym pracownikom, dzięki którym mogą pracować gdzie i jak chcą.

Sprawdź nowoczesne produkty VMware

VMware Workspace ONE Intelligent Hub

VMware Workspace ONE Intelligent Hub

zespół aplikacji, zapewniający dostęp do całego zestawu oprogramowania biznesowego organizacji, działającego w chmurze i centrum danych. Daje możliwości pojedynczego logowania (single sign-on, SSO) oraz uwierzytelniania wielopoziomowego (multi-factor authentication).

VMware Horizon

VMware Horizon

umożliwia działom IT szybkie udostępnianie wirtualnych pulpitów, i aplikacji w środowiskach lokalnych, hybrydowych i wielochmurowych (Horizon 7 i Horizon Cloud).  Rozwiązanie to pozwala również na bezpieczny, zdalny dostęp do fizycznych stacji roboczych, bez konieczności obciążenia firmowego VPN’a.

VMware Workspace ONEUnified Endpoint management

VMware Workspace ONE Unified Endpoint Management (UEM)

to narzędzie pozwalające na nowoczesne zarządzanie urządzeniami końcowymi. UEM wspiera szerokie spektrum urządzeń (iOS, Android, Win10, macOS, Chrome OS, niestandardowe stacje końcowe) wraz z zarządzaniem ich pełnym cyklem.

VMware SD-WANby Velo Cloud

VMware SD-WAN by VeloCloud

to wiodące rozwiązanie w branży usług SD-WAN, zapewniające przedsiębiorstwu i jego użytkownikom-niezawodną, bezpieczną i zoptymalizowaną komunikację w ramach sieci WAN oraz z systemami opartymi o rozwiązania chmurowe.

VMware Workspace Security

VMware Workspace Security

zapewnia proaktywne zwalczanie zagrożeń i ochronę danych korporacyjnych w nowoczesnym cyfrowym obszarze roboczym, poprzez wykrywanie anomalii i blokowanie zagrożeń z wykorzystaniem technologii machine learning.

VMware vSAN

VMware vSAN

stanowi doskonałą przestrzeń dyskową dla środowisk wirtualnych VMware. Oferuje wyjątkową skalowalność oraz natywną integrację z hypervisorem VMware vSphere. Więcej na snt.pl/vsan

S&T jest wiodącym integratorem IT, od lat związanym z rozwiązaniami VMware. Posiadamy statusy partnerskie: VMware Principal Partner oraz VMware Master Services Competency – Data Center Virtualization

Nasi inżynierowie wdrożeniowi mogą pochwalić się następującymi certyfikacjami:

– Data Center Virtualization – VCIX DCV(VMware Certified Implementation Expert)
– Cloud Management and Automation – VCIX CMA (VMware Certified Implementation Expert)
– Desktop and Mobility – VCAP DTM (VMware Certified Implementation Expert)
– Network Virtualization – VCIX NV (VMware Certified Implementation Expert)

Co wyróżnia Axians?

Posiadamy 13 biur w Polsce, oferujemy czterogodzinne SLA na terenie całego kraju oraz infolinię serwisową dostępną 24/7/365, aby zagwarantować Twojemu środowisku niezawodność i wysoką dostępność.

S&T w Polsce zatrudnia ponad 400 certyfikowanych programistów, architektów IT, analityków, testerów oprogramowania oraz specjalistów z zakresu administrowania siecią i zarządzania infrastrukturą sprzętową.

VMware to pionier wirtualizacji zasobów

Kluczowy partner dla większości organizacji

​​100 proc. firm z listy Fortune 500 wybiera infrastrukturę VMware, zyskując dzięki temu dziesiątki miliardów oszczędności.

Szeroka gama nowoczesnych rozwiązań

​Narzędzia VMware projektowane są tak, by odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy. Niezależnie od tego, jaki model infrastruktury wybierzesz.

Ogromny ekosystem rozwiązań

​Dziesiątki tysięcy Partnerów na całym świecie dostarczają rozwiązania, oparte na otwartych interfejsach VMware, dając największą elastyczność i wybór rozwiązań.

Technologiczny lider rynku w swojej dziedzinie

​Gartner, Forrester oraz IDC konsekwentnie określają VMware jako lidera rynku w swojej dziedzinie.

Potrzebujesz solidnych fundamentów, by zbudować cyfrowe środowisko pracy?

Oprogramowanie VMware zapewnia działanie najbardziej złożonej na świecie cyfrowej infrastruktury. Oferta firmy, obejmująca nowe możliwości obliczeniowe, automatyzację IT, chmurę, mobilność, funkcje sieciowe i predyktywne bezpieczeństwo, tworzy dynamiczny i efektywny fundament cyfrowy dla ponad 500 tys. klientów z całego świata, wspomagany przez ekosystem 75 tys. partnerów. 90 proc. infrastruktury IT tych przedsiębiorstw została już zwirtualizowana w oparciu o technologie VMware.