Odkryj nowoczesne sposoby finansowania IT

Oczekiwania biznesu są i będą nieprzewidywalne.
Znajdź sposób na rozsądne i przejrzyste planowanie wydatków IT.

Dlaczego warto skorzystać z nowego modelu finansowania i wykorzystywania infrastruktury IT?

Wzrastają
wymagania
klientów

Zaawansowane rozwiązania IT pozwalają szybko reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe. Dzięki nim firmy mogą dynamicznie odpowiadać na coraz bardziej złożone oczekiwania klientów.

Rozwiązania IT
zwiększają konkurencyjność

Pozycja na rynku jest pochodną możliwości wykorzystywanej infrastruktury i narzędzi IT. Coraz więcej zależy od możliwości optymalnego wykorzystania mocy obliczeniowych, czy zarzadzania obciążeniami produkcyjnymi.

Zmienia się
otoczenie
prawne

IT musi nadążyć za koniecznością ciągłego dostosowywania się do nowych aktów regulacyjnych. Elastyczność oprogramowania staje się kluczowa dla spełnienia wymogów prawnych.

Technologia ciągle
się zmienia

Dostępność nowoczesnych rozwiązań nieustannie zmienia sposób prowadzenia biznesu w wielu sektorach. Dynamika wdrażania nowych narzędzi decyduje o pozycji rynkowej coraz większej ilości firm.

Zmienia się
otoczenie prawne

IT musi nadążyć za koniecznością ciągłego dostosowywania się do nowych aktów regulacyjnych. Elastyczność oprogramowania staje się kluczowa dla spełnienia wymogów prawnych.

Rośnie świadomość ekologiczna

Efektywne rozwiązania energetycznie oraz przemyślane zarządzanie cyklem życia urządzeń stanowią integralną część nowoczesnego biznesu.

Do naszych produktów należą między innymi:

HPE GreenLake
Dzięki HPE GreenLake Klienci zyskują korzyści znane z chmury publicznej, ale bez jej ograniczeń – mogą wykorzystywać zasoby zlokalizowane we własnych serwerowniach.
Zobacz >
HPE GreenLake jest udostępniany w modelu subskrypcji za wykorzystanie zasobów, dostosowując się do tempa i możliwości rozwoju biznesu. Płacisz tylko za to, czego potrzebujesz.
Rozwiązanie HPE GreenLake pozwala na szybką rozbudowę środowiska IT w ramach ustalonych warunków brzegowych i wcześniej ustalonej cenie. Nie ponosisz ryzyka związanego z nieprzewidywalnością kosztów (opex shock).
HPE GreenLake Backup
HPE GreenLake Backup łączy prostotę, zwinność i ekonomię chmury publicznej z bezpieczeństwem i korzyściami w zakresie wydajności lokalnego środowiska tworzenia kopii zapasowych.
Zobacz >
HPE GreenLake Backup zapewnia kompleksowe środowisko do tworzenia kopii zapasowych, w tym wymagany sprzęt, oprogramowanie i usługi. Płacisz za to, co wykorzystujesz.
HPE GreenLake Backup łączy zalety rozwiązań lokalnych (on-premise) i na żądanie (cloud), bez ich wad.

Co może obejmować rozwiązanie HPE GreenLake?

Z HPE GreenLake Klienci zyskują znacznie więcej niż tylko benefity chmury obliczeniowej. Rozwiązanie można w pełni dostosowywać do indywidualnych potrzeb, wykorzystując tym samym zasoby zlokalizowane we własnych serwerowaniach. To ważne szczególnie w czasach, kiedy model biznesowy musi cechować się elastycznością, a szybka reakcja na zmieniające się potrzeby rynku decyduje o konkurencyjności. Zobacz, co może obejmować HPE GreenLake!

Serwery, systemy
konwergentne, pamięci
masowe, rozwiązania sieciowe
Oprogramowanie
zarówno od firmy HPE
jak i innych dostawców
Zawansowane rozwiązania
w modelu private
i hybrid cloud

Korzyści z wdrożenia HPE GreenLake

  • Kompleksowe usługi w zakresie utrzymania środowiska IT oraz dostęp do wiedzy ekspertów
  • Minimalizacja ryzyka związanego z niedostateczną lub nadmierną mocą obliczeniową
  • Możliwość szybkiego zaimplementowania nowych technologii
  • Szybki dostęp do dodatkowych zasobów IT
  • Płatność tylko za wykorzystywaną moc obliczeniową
  • Niski próg wejścia w model HPE GreenLake
  • Uniknięcie kosztów przewymiarowania zasobów
  • Przejrzystość kosztowa
  • Obsługa zadań niemożliwych do zrealizowania w publicznej chmurze obliczeniowej

Dowiedz się więcej!

1
Sektor publiczny potrzebuje IT w modelu usługowym

Negatywny wpływ pandemii na gospodarkę oprócz bezpośrednich skutków takich jak recesja, czy zmiany w systemach łańcuchów dostaw i produkcji nie oszczędził również sektora publicznego.

2
Zasoby IT: nie musisz inwestować, by rozwijać firmę

Kryzys COVID-19 wciąż budzi wiele obaw wśród menedżerów. Jednym z ważniejszych zadań było (i wciąż jest) – zapewnienie efektywności organizacji, które nowa rzeczywistość zmusiła do przejścia na pracę zdalną.

3
Zmiana modelu pracy wymaga zmiany w konsumpcji IT

Masowe i długotrwałe przejście na pracę zdalną to jedna z tych konsekwencji epidemii koronawirusa, która wywarła największe piętno na rzeczywistości biznesowej.

HPE oferuje wsparcie dla podejmowanych przez organizacje wysiłków do szybszego, bardziej efektywnego osiągania nowych, ambitnych celów. Niezależnie od tego, czy wybierają tradycyjny model IT, środowiska chmurowe, czy hybrydowe – HPE dostarcza technologie oraz rozwiązania niezbędne do odniesienia sukcesu. Oferowane przez HPE produkty, usługi konsultingowe i supportowe tworzą najbardziej kompleksowe portfolio IT na rynku - od chmury dla centrów danych i infrastruktury konwergentnej, przez serwery, pamięci masowe, sieci, po aplikacje na komputery biurkowe i konsulting transformacyjny

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnych sposobach finansowania IT
i dobrać rozwiązania szyte na miarę Twojej organizacji?