Formularz rejestracyjny na konferencję

XLVI SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN, 13-14 czerwca 2024 r.

  Dane są podawane dobrowolnie.
  Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do zgłoszenia.
  Dane kontaktowe spółek znajdują się pod adresem KLIK

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki: Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o. oraz Axians IT Services Poland Sp. z o.o. jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Axians wskazana powyżej, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności .

  Organizator informuje, że przebieg spotkania będzie nagrywany. Tym samym udział w spotkaniu z aktywną kamerą jest równoznaczny ze zgodą na rozpowszechnianie i wykorzystanie przez spółki: Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o. oraz Axians IT Services Poland Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie wizerunku Uczestnika utrwalonego na wszelkich nośnikach dokumentujących przebieg konferencji. Niniejsza zgoda obejmuje (bez ograniczeń czasowych i terytorialnych) wykorzystanie, utrwalanie i powielanie tego wizerunku za pośrednictwem mediów społecznościowych, w szczególności: Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter oraz na stronie internetowej axians.pl, jak również w materiałach marketingowych do celów gospodarczych Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o. oraz Axians IT Services Poland Sp. z o.o.